News

7/6/2021: Faqe 1: Skandali, tonelata me plehra digjen mes Spillesë dhe Plazhit të Gjeneralit. Bashkia Kavajë pa reagim

Spread the love

Skandali me mbeturinat, tonelata plehrash digjen mes Spillesë dhe Plazhit të Gjeneralit Turistët të tmerruar, bashkia e Kavajës asnjë reagim Situata e rëndë e shkaktuar nga mbeturinat zhvendoset përgjatë bregdetit të Adriatikut. Pas emergjencës disa…

News Watch
Author: News Watch

Leave a Reply

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support

Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.

New Report

Close

Enable Notifications    OK No thanks