News

7/10/2021: Faqe 1: Zoti Rama, policia nuk ndryshon me afate, por me shembuj!

Spread the love

Kryeministri Rama ka artikuluar një afat prej gati tre muajsh për të vendosur trupën e Policisë së Shtetit në hullitë e duhura. Kaq i mjafton… Ekonomia jonë ka shfaqur shenja të qarta rritjeje ekonomike dhe rimarrje të vetes në gjysmën e parë të…

News Watch
Author: News Watch

Leave a Reply

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support

Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.

New Report

Close

Enable Notifications    OK No thanks